Vyhľadávanie

Kontakt


Martina Brožovičová

IČO 40307093

OBJEDNÁVKY :
0903531124

mbrozovicova@gmail.com

aktuality

zmena

Od 9/2020 prezentačný web OVCIERUNO.EU  funguje  na adrese   RUNO63WEBNODE.SK   www.runo63.webnode.sk Spúšťam ESHOP  na adrese eshop.ovcieruno.sk   v testovacom režime.

Kožušiny a kožené výrobky  neperte v práčke, vždy len navlhčite chlpy, nie spodok  - tzv.krupon!! Na čištenie použite výrobky s obsahom lanolína.
Woll shampoo je čistiaci prostriedok s obsahom lanolínu, ktorý určený špeciálne na čistenie vlnených ťavích,kašmírových,hodvábnych výrobkov, ako aj kožušín.
Pranie vlny s klasickým čistiacim prostriedkom sa nedoporučue, pretože sa takto vlna znekvalitňuje, a lanolín z vlny vyperie. Vlna stratí svoju mäkkosť, vláčnosť.
Aby sa uchovala kvalita vlny počas dlhoročného používania, je potrebné čistiť vlnu s prostriedkom, ktorý lanolín- ovčí tuk obsahuje.
Po použití šamponu, už netreba dávať aviváž.
Ručné pranie:  2 vrchnáky na 5 litrov vody max 30*C , zľahka tkaninu poperte, namočenie by malo trvať cca 1 hodinu, nechajte odtecť, nežmýkajte, sušte v rozprestrenom stave mimo priameho slnka.
Pranie v práčke: 2 vrchnáky na práčku, perte max 30*C, nastavte na veľmi jemné pranie, neodstreďujte, nesušte v sušičke. , nechajte odtecť, nežmýkajte, sušte v rozprestrenom stave mimo priameho slnka
Odstaňovanie škvrn:  neriedený šampon naneste špongiou na škvrnu a nechajte pôsobiť 20-30 minut. Potom zľahka šampon odstráňte vlažnou vodou.
Kožušiny,  iba navlhčiť a nechať uschnúť:  návod-pár kvapiek šamponu, rozrieďte v teplej vode 2- 3dcl, nalejte do rozprašovača, a zľahka výrobok navhčite. Rozprestrený  nechajte usušiť.

aktuálna ponuka v eshope

eshop.ovcieruno.sk/palciaky/

rukavice, palčiaky 

vnútro  je celé kožušinové

dámske palčiaky     cena  od 14,-e

rozmery :

menšie - šírka dlane 8-9 cm   dľžka ruky 22-23 cm

vätšie - šírka dlane 10-11cm  dľžka ruky 24-25 cm 

kožené rukavice, paľčiaky

kožené rukavice, paľčiaky

zpôsob merania

kožené rukavice, paľčiaky

pánske palčiaky     cena 15,-e

šírka dlane 12-13 cm   dľžka ruky 25-26 cm

kožené rukavice, paľčiaky

decké  palčiaky    cena 8,- e

šírka dlane 7-8 cm   dľžka ruky 16-17 cm

kožené rukavice, paľčiaky

decké mini rukavičky  1-3 ročky    cena  7,- e

šírka dlane 7-8 cm   dľžka ruky 13-14 cm

kožené rukavice, paľčiaky